• Wpisów: 31
  • Średnio co: 37 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 13:06
  • Licznik odwiedzin: 2 466 / 1201 dni
 
magland5
 
Madziuchna11223344:

W tym wpisie powiemy sobie o uwielbianym przez nas aktorze.Mowa o Jorge Blanco.Utalentowany chłopak w błyskawicznie pnie się do góry.Jego kariera zaczęła się już bardzo dawno,jednak Violetta dała mu najwięcej sławy.Jeszcze niedawno Jorge był znany z Vine,które umieszczał a swoim Twitter'ze.
Wszyscy fani byli zachwyceni co też ich idol wymyślił i większość z nas czekała z niecierpliwością na nowe.Teraz można rzec,że zaczyna całkiem nowy etap.Rozpoczął nagrywanie na YouTube.
*Jak mu idzie* ?
Pojawiając się na tym popularnym portalu Jorge na początku wszytsko ogłosił.Podał datę pierwszgo filmiku a raczej zapowiedzi.Wszystkiego po trochu.
Minęła zaledwie godzina a uzyskał ponad 8 tys. subskrybacji.Zapowiedź cieszyła popularnością.Przez ten czas uzyskał 93 tys. wyświetleń. To spora sumka  

To jest niesamowite jak dużo osiągnął w tak krótkim czasie.

Lecz to jeszcze nie wszystko na kanale Jorge.WW środę pojawił się nowy filmik.Pierwszy dłuższy.Nagrany w Niemczech.

Nazwa : One ticket to Germany, please! - Jeden bilet do Niemiec,proszę!

Co tam jest zawarte : Na samym początku Jorge się wita,mówi iż jest bardzo szzęśliwy,że nagrywa ten filmik.Jest to pierwszy.Potem wspomina co w nim pokaże.Najpierw narty.Opowiada jak to się prezentowało,następnie mówi coś o swoim apartamencie w hotelu.Pokazuje jak otwierać drzwi  Jeszce później Jorge ukazuję scenę z tego co robi gdy się nudzi przez konferencją prasową.Zabawa jest wspaniała!  Dalej jadą na konferencję.Jorge robi żart swojej makijażystce.  Potem pokazuję co się dzieje w czasie konferencji!  W końcu żegna się,krótkie podsumowanie tego co będzie w

Nie możesz dodać komentarza.